Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- Järnvägsgatan, Örebro
- Olaus Petrikyrkan (Örebro kn)
- Bromsplan (Örebro kn)
- Längbrotorg (Örebro kn)
- Phragménsvägen (Örebro kn)
- Majorsgatan (Örebro kn)
- Vena (Örebro kn
- Munkatorp (Örebro kn)
- Ulriksbergs gård (Örebro kn)
- Ulriksberg, Rinkaby (Örebro kn)
- Myrö (Örebro kn)
- Solbaddet (Örebro kn)
- Haga (Örebro kn)
- Rinkaby handel (Örebro kn)
- Ramstena (Örebro kn)
- Nasta (Örebro kn)
- Gränsjö (Örebro kn)
- Eriksberg, Glanshammar (Örebro kn)
- Berglunda, Glanshammar (Örebro kn)
- Berga (Örebro kn)
- Hagaby skola (Örebro kn)
- Backa (Örebro kn)
- Apelboda (Örebro kn)
- Sättertorp (Örebro kn)
- Brotorp (Örebro kn)
- Hult (Örebro kn)
- Karltorp (Örebro kn)
- Rabodavägen (Örebro kn)
- Ringabyvägen (Örebro kn)
- Kägleborg (Lindesberg kn)
- Mosstorp (Lindesbergs kn)
- Frötuna (Lindesberg kn)
- Oppboga vägskäl (Lindesberg kn)
- Kungsvägen (Lindesberg kn)
- Folkhögskolan, Fellingsbro (Lindesberg k
- slutdestination, Fellingsbro Järnvägsstation (Lindesberg