Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- Slottet Järntorget (Örebro kn)
- Olof Palmes torg (Örebro kn)
- Lanna motorväghållplats (Örebro kn)
- Lekhyttan (Lekeberg kn)
- Klunkhyttan (Lekeberg kn)
- Villingsberg (Karlskoga kn)
- Våtsjön (Karlskoga kn)
- Sandbäcken (Karlskoga kn)
- Våtsjötorp (Karlskoga kn)
- Immetorp norra (Karlskoga kn)
- Brickegården norra (Karlskoga kn)
- Sandviken (Karlskoga kn)
- Rosendal (Karlskoga kn)
- Centrumleden (Karlskoga kn)
- slutdestination, Karlskoga Busstation (Karlskoga kn)