Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Hjulsjö kyrka (Hällefors kn)
- Grönälven (Hällefors kn)
- Grönfors (Hällefors kn)
- Nyhammardammen (Hällefors kn)
- Nyhammar (Hällefors kn)
- Folkets hus (Hällefors kn)
- Bredsjö (Hällefors kn)
- Hyttvägen (Hällefors kn)
- Norra Egnahem (Hällefors kn)
- Västra Egnahem (Hällefors kn)
- Skomakarbacken (Hällefors kn)
- Hemmanet (Hällefors kn)
- Gröndal (Hällefors kn)
- Jönshyttevägen (Hällefors kn)
- Sirsjöberg östra (Hällefors kn)
- Sirsjöberg västra (Hällefors kn)
- Nytorp (Hällefors kn)
- Sikfors herrgård (Hällefors kn)
- Gillershöjden (Hällefors kn)
- Klockarhagsskolan (Hällefors kn)
- slutdestination, Hällefors Resecentrum (Hällefors kn)