Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- Slottet Järntorget (Örebro kn)
- Olof Palmes torg (Örebro kn)
- Åbyvägen Bista (Örebro kn)
- Vattenverksgatan(Örebro kn)
- Transportgatan Pilängen (Örebro kn)
- Krangatan Pilängen (Örebro kn)
- Truckgatan Pilängen (Örebro kn)
- Vagngatan (Örebro kn)
- Björkemo (Örebro kn)
- Lövåsen (Örebro kn)
- Ulvgryt (Örebro kn)
- Källerud (Örebro kn)
- Sanna gruva (Örebro kn)
- Vintrosa Sanna (Örebro kn)
- Broarna (Örebro kn)
- Bäckalund (Örebro kn)
- Bäck (Örebro kn)
- Säby (Örebro kn)
- Vintrosavägen (Örebro kn)
- Västra Via (Örebro kn)
- Lannavägen (Örebro kn)
- Lanna gruvområde (Lekeberg kn)
- Lanna centrum (Lekeberg kn)
- Lanna golfbana (Lekeberg kn)
- Hidinge skola (Lekeberg kn)
- Hidinge kyrka (Lekeberg kn)
- slutdestination, Västra Skärmartorp (Lekeberg kn)