Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Tybble vårdcentral (Örebro kn)
- Lavendelvägen Sörbyängen (Örebro kn)
- Karlsdalsallén (Örebro kn)
- Termikgatan (Örebro kn)
- Fatbursgatan Ladugårdsängen (Örebro kn)
- Loftbodsgatan Ladugårdsängen (Örebro kn)
- Tullängsskolan (Örebro kn)
- Södra Allén (Örebro kn)
- Sveaparken (Örebro kn)
- Olof Palmes torg (Örebro kn)
- Drottninggatan (Örebro kn)
- Fredsgatan, Örebro
- Tegnérgatan (Örebro kn)
- Gustavsgatan (Örebro kn)
- Delägargatan (Örebro kn)
- Lövstagatan östra (Örebro kn)
- Baronbackens centrum (Örebro kn)
- Hjärstavägen Baronbacken (Örebro kn)
- slutdestination, Dammvägen Hjärsta Örebro (Örebro kn)