Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Östervik västra (Karlskoga kn)
- Östervik östra (Karlskoga kn)
- Ölsdalsvägen (Karlskoga kn)
- Norra Östervik (Karlskoga kn)
- Labbsand södra (Karlskoga kn)
- Labbsand (Karlskoga kn)
- Labbsand norra (Karlskoga kn)
- Stretåsen (Karlskoga kn)
- Nya vägen (Karlskoga kn)
- Gamla vägen (Karlskoga kn)
- Bricketorp södra (Karlskoga kn)
- Bricketorp (Karlskoga kn)
- Bricketorp norra (Karlskoga kn)
- Herrgårdsvägen (Karlskoga kn)
- Valåsen Karlskoga (Karlskoga kn)
- Immetorp norra (Karlskoga kn)
- Österledskyrkan (Karlskoga kn)
- Brickegårdens vårdcentral (Karlskoga kn)
- Österledsskolan (Karlskoga kn)
- Sandvikens centrum (Karlskoga kn)
- Rosendal (Karlskoga kn)
- Centrumleden (Karlskoga kn)
- slutdestination, Karlskoga Busstation (Karlskoga kn)