Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, USÖ S:a Grev Rosengatan (Örebro kn)
- Järnvägsgatan, Örebro
- Viktoriagatan (Örebro kn)
- Tegnérlunden (Örebro kn)
- Västerplan (Örebro kn)
- Markbackens centrum (Örebro kn)
- Apelvägen Markbacken (Örebro kn)
- Varberga torg (Örebro kn)
- Varberga västra (Örebro kn)
- Trollbärsgatan Mellringe (Örebro kn)
- Mellringevägen (Örebro kn)
- Nyponlunden (Örebro kn)
- Södra Runnaby (Örebro kn)
- Norra Runnaby (Örebro kn)
- Ekers kyrka (Örebro kn)
- Billingevägen (Örebro kn)
- Billingevägen västra (Örebro kn)
- Gölafallsvägen (Örebro kn)
- Frösvidalsvägen (Örebro kn)
- Asfaltverket (Örebro kn)
- Röcklingevägen (Örebro kn)
- Hällebyvägen (Örebro kn)
- Vallby, Närkes.Kil (Örebro kn)
- Kils handel (Örebro kn)
- Kils kyrka (Örebro kn)
- Marielund (Örebro kn)
- Fallavägen (Örebro kn)
- Ullavi (Örebro kn)
- Algutstorp (Örebro kn)
- Hummelbäcken (Örebro kn)
- Karlslund, Klockhammar (Örebro kn)
- slutdestination, Klockhammar (Örebro kn)