Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Nora Station (Nora kn)
- Älvstorpsvägen (Nora kn)
- Järntorgsskolan (Nora kn)
- Vågmästargatan (Nora kn)
- Gunnarsbergsvägen (Nora kn)
- Stensnäsvägen (Nora kn)
- Karlslund (Nora kn)
- Kyrkogården (Nora kn)
- Björklund (Nora kn)
- Risbacken (Nora kn)
- Nedre Bondborn (Nora kn)
- Bånghagen (Nora kn)
- Bomanshyttan (Nora kn)
- Smedstorp (Nora kn)
- Åkerby (Nora kn)
- Fåsjöhyttan södra (Nora kn)
- Fåsjöhyttan norra (Nora kn)
- Notatorp (Nora kn)
- Sjöby (Nora kn)
- Klackavägen (Nora kn)
- Fåsjöstrand södra (Nora kn)
- Fåsjöstrand norra (Nora kn)
- Tolvsbörd södra (Nora kn)
- Tolvsbörd (Nora kn)
- Tolvsbörd norra (Nora kn)
- Göransberg (Nora kn)
- Gölagården (Nora kn)
- Göranstorp (Nora kn)
- Kopparhyttan, Järnboås (Nora kn)
- Haggruvan (Nora kn)
- Järnboås (Nora kn)
- Lindesbyvägen (Nora kn)
- Slottet (Nora kn)
- Nyhyttan södra (Nora kn)
- Nyhyttan (Nora kn)
- Nyhyttan norra (Nora kn)
- Nyhyttan, bron (Nora kn)
- Erikahagen (Nora kn)
- Ställbergstorp (Nora kn)
- Björkbornsvägen (Nora kn)
- Hultatorp (Hällefors kn)
- Grängshyttan södra (Hällefors kn)
- slutdestination, Grängshyttan (Hällefors kn)