Observera att detta är hållplatser för ordinarie linjesträckning.
- Start destination, Glanshammars kyrka (Örebro kn)
- Marmorvägen (Örebro kn)
- Kvarnbackevägen (Örebro kn)
- Ängsbacka (Örebro kn)
- Krogesta (Örebro kn)
- Löre (Örebro kn)
- Biverud (Örebro kn)
- Lillkyrka kyrka (Örebro kn)
- Kärsta (Örebro kn)
- Åsta (Örebro kn)
- Slyteviadukten (Örebro kn)
- Slyte (Örebro kn)
- Solbacka (Örebro kn)
- Götarsvik (Örebro kn)
- Helglöt (Örebro kn)
- Gunnarsökna (Örebro kn)
- Spånga (Örebro kn)
- slutdestination, Fårtallen (Arboga kn)